Radca Prawny Ciechanów

radca prawny ciechanów Bartosz Machul

+48 888 343 340

biuro@kancelariamachul.pl

  Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Machul w Ciechanowie (06-400 Ciechanów, ul. Gwardii Ludowej WRN 23/16, tel. 888-343-340) świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz podmiotów publicznych udzielając porad prawnych oraz reprezentując klientów w szerokim zakresie spraw . Pomoc prawna świadczona przez radcę prawnego w kancelarii w miejscowości Ciechanów obejmuje porady prawne, przygotowywanie pism zarówno w postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych oraz administracyjnych. Siedzibą kancelarii jest miasto Ciechanów, lecz usługi świadczone są także na terenie całego kraju. Pomagamy również przedsiębiorcom, za pomocą serwisu toprawnik.pl. Odpowiadając na pytania, zadawane przez użytkowników serwisu.

  Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze przede wszystkim interes klienta i opierając świadczenie pomocy prawnej na jego potrzebach. Kancelaria radcy prawnego tak jak kancelaria adwokacka są zorganizowanymi podmiotami zajmującymi się pomocą prawną na rzecz klientów.

  Kancelaria w miejscowości Ciechanów świadczy także kompleksową pomoc na rzecz firm, pracodawców oraz podmiotów publicznych z zakresu bieżącej obsługi prawnej. Polega ona przede wszystkim na udzielaniu porad prawnych, reprezentacji w postępowaniach sądowych, a także sporządzaniu opinii prawnych i rozwiązywaniu bieżących problemów osób bądź instytucji.

  Rekomendowane przez nas działania, które przekazujemy w ramach porad i konsultacji zawsze poparte są ugruntowaną wiedzą prawniczą i rzetelną chęcią niesienia pomocy dla klienta. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny.

  Stale nawiązujemy współpracę z innymi prawnikami dbając o to, aby kancelaria radcy prawnego, czy też kancelaria adwokacka, która z nami współpracuje stosowała zbliżone standardy w świadczeniu usług na rzecz klientów. Ciechanów (06-400) to miasto, w którym siedzibę ma nasza kancelaria, jednakże radca prawny świadczy usługi na terenie całego kraju. Porady prawne i wszystkie świadczone usługi zawsze udzielane są z zachowaniem należytej staranności jakiej wymaga się od radcy prawnego lub adwokata. Swoje usługi kancelaria świadczy również w miejscowości Mława.

  Dlaczego warto skorzystać z usług radcy prawnego?

  Radca prawny to zawód zaufania publicznego. Radca prawny podobnie jak adwokat świadczy pomoc prawną, mając na celu ochronę prawną interesów podmiotów, na rzecz których jest wykonywana.

  Radca prawny wykonujący w sposób samodzielny i niezależny wolny zawód służy interesom wymiaru sprawiedliwości jak również tym, których prawa i wolnościzostały mu powierzone w celu ochrony. Zawód radcy prawnego podlegający ochronie Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej stanowi jedną z gwarancji poszanowania prawa. Jest to zawód zaufania publicznego respektujący ideały i obowiązki etyczne ukształtowane w toku jego wykonywania. Siedzibą Kancelarii jest miasto Ciechanów

  Radca prawny podobnie jak adwokat jest obowiązany zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z udzieleniem pomocy prawnej. Mogą więc Państwo czuć się bezpiecznie podczas rozmowy w kancelarii, w której uczestniczy radca prawny lub adwokat. Wszelkie informacje przekazywane w związku ze świadczeniem pomocy prawnej chronione są tajemnicą, więc zwracając się o poradę mogą Państwo być spokojni o to, że sprawy które prowadzi radca prawny nigdy nie zostaną przekazane osobom trzecim.

  Kancelaria radcy prawnego oraz kancelaria adwokacka świadczą usługi (pomoc prawna) na rzecz klientów w sposób zorganizowany i zbliżony do siebie.

  Zarówno radca prawny jak i adwokat są uprawnieni do obrony według przepisów o ustroju adwokatury lub ustawy o radcach prawnych, co oznacza oni, że mogą oni występować w postępowaniach karnych i bronić klienta przed Sądem, a także reprezentować go w postępowaniu przygotowawczym.

  Ciechanów to miejscowość w którym istnieje wiele możliwości skorzystania z usług, które świadczy kancelaria radcy prawnego lub kancelaria adwokacka.

  Radca prawny Ciechanów to jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł przez osoby, które poszukują odpowiedniej pomocy prawnej, dostosowanej do swoich potrzeb.

  Wyszukując hasła radca prawny Ciechanów oczekują Państwo świadczenia pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Wskazać należy także, iż w tej chwili kancelaria radcy prawnego w miejscowości Ciechanów i kancelaria adwokacka w miejscowości Ciechanów najczęściej oferuje bardzo zbliżony zakres usług.

  Jesteśmy dla Państwa także dostępni w naszej siedzibie w mieście Ciechanów w godzinach od 8:00 do 15:00. W przypadku konieczności skorzystania z pomocy radcy prawnego w innych godzinach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

  Zapraszamy także Państwa do śledzenia na bieżąco naszego bloga, na którym staramy się omawiać aktualne problemy prawne oraz aktualności z życia Kancelarii. Zapraszamy także do śledzenie naszego fanpage na portalu Facebook.

  Radca prawny z Ciechanowa – Bartosz Machul

  Radca prawny Bartosz Machul jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

  W swojej karierze zawodowej pełnił także funkcje w spółkach prawa handlowego oraz fundacjach, zna więc również praktyczną stronę funkcjonowania biznesu.

  Porady prawne – Ciechanów i teren całego kraju

  Porady prawne, których udziela radca prawny oraz adwokat opierają się przede wszystkim na gruntownej analizie, której poddane zostają informacje przekazane przez klienta. Po dokonaniu wstępnej analizy radca prawny lub adwokat współpracujący z kancelarią przedstawia możliwe rozwiązania oraz wskazuje najlepsze jego zdaniem rozwiązanie analizując je pod kątem prawnym.

  Cena konsultacji uzależniona jest od ustalonych wcześniej zasad współpracy i czasu poświęconego na wykonanie usługi. Udzielane przez nas porady zapewniają rozwiązanie państwa problemów i przybliżają państwa do pozytywnego rozwiązania sprawy.

  Radca prawny i adwokat przed sądem. Będziemy walczyć o Twoje prawa – Ciechanów i teren całego kraju

  Radca prawny podobnie jak adwokat występuje przed sądami i trybunałami reprezentując swoich klientów. W tym przypadku radca prawny każdorazowo samodzielnie ustala w porozumieniu z klientem zakres współpracy, opierając się przede wszystkim na stopniu skomplikowania sprawy i koniecznych nakładach pracy. Sprawy, które prowadzi radca prawny lub adwokat najczęściej pozwalają na zabezpieczenie interesów i potrzeb klienta w możliwie najwyższy sposób. Pomoc prawna świadczona przez wykwalifikowanych prawników w miejscowości Ciechanów oraz na terenie całego kraju zapewnia bezpieczeństwo i daje rękojmie prawidłowego prowadzenia sprawy.

  Obsługa prawna firm i instytucji publicznych – Ciechanów i teren całego kraju

  Radca prawny zajmuje się także świadczeniem kompleksowej pomocy na rzecz przedsiębiorców i firm, udzielając porad, prowadząc sprawy przed sądami i trybunałami, a także opiniując akty prawne, decyzje administracyjne oraz umowy. Reprezentujemy także przedsiębiorców i instytucje publiczne w sporach z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, cywilnego i karnego.

  Porady prawne świadczone w ramach obsługi prawnej najczęściej wchodzą w skład miesięcznego abonamentu, który zostaje ustalony w porozumieniu którego stronami są klient i radca prawny.

  COVID-19 w 2021 roku

  W związku z pandemią COVID-19 radca prawny podobnie jak adwokat świadczy porady prawne w szerokim zakresie związane z naruszeniami praw i wolności obywatelskich oraz w zakresie bieżącej obsługi przedsiębiorców i podmiotów publicznych związanych z ograniczeniami, zakazami i nakazami w 2021 r.. W całym kraju każda kancelaria radcy prawnego i kancelaria adwokacka musiała nieco zmienić swoje podejście do obsługi klientów.

  Mimo, iż siedzibą kancelarii jest miasto Ciechanów, to specjalnie dla Państwa uruchomiliśmy specjalną usługę, aby pomocą mogły zostać objęte także osoby zamieszkujące w znacznej odległości od naszej siedziby. W 2021 roku zachęcamy klientów do skorzystania z poradnictwa prawnego, które świadczy radca prawny lub adwokat w formie on-line.

  Kancelaria radcy prawnego w miejscowości Ciechanów czy kancelaria adwokacka w miejscowości Ciechanów?

  W tej chwili uprawnienia radcy prawnego i adwokata zostały zrównane, poza faktem, że radca prawny może dodatkowo być zatrudniony na podstawie umowy o pracę. W związku z tym wybór kancelaria radcy prawnego w miejscowości Ciechanów czy kancelaria adwokacka w miejscowości Ciechanów jest de facto wyborem pomiędzy podmiotami posiadającymi takie same uprawnienia. W praktyce utarło się, że kancelaria adwokacka częściej zajmuje się obroną w sprawach karnych, a kancelaria radcy prawnego częściej zajmuje się sprawami gospodarczymi. Zarówno kancelaria radcy prawnego jak i kancelaria adwokacka mogą świadczyć pomoc prawną w takim samym zakresie, a adwokat i radca prawny mogą występować jako obrońcy w sprawach karnych.

  Kancelaria radcy prawnego i kancelaria adwokacka to profesjonalne podmioty, a prawnicy świadczący w ich ramach usługi są starannie wykształceni i przygotowani do wykonywania zawodu.

  Szczegółowy zakres świadczonych przez nas usług (obejmuje on szeroki zakres spraw) znajdą państwo na naszej stronie korzystając z menu lub też wciskając przycisk szukaj znajdujący się na naszej stronie.

  Zachęcamy także do dokładnego przejrzenia menu naszej strony, a także skorzystania z opcji szukaj i innych opcji, które daje nasza strona, w szczególności zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  Proszę pamiętać kancelaria radcy prawnego w miejscowości Ciechanów lub kancelaria adwokacka w miejscowości Ciechanów to jedyny wybór zapewniający odpowiednią obronę waszych interesów przez osobę, która wykonuje zawód zaufania publicznego.

  Zapraszam do współpracy

  Radca prawny Bartosz Machul

  4.9/5 - (83 głosów)