Prawo karne ciechanów

W zakresie praktyki prawa karnego Kancelaria zajmuje się w szczególności:

  • przestępczością gospodarczą
  • przestępczością narkotykową
  • przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu
  • przestępstwami pospolitymi
  • przestępstwami związanymi z prowadzeniem pojazdu mechanicznego w stanie po spożyciu alkoholu
  • przestępstwami karnoskarbowymi

Indywidualna taktyka obrończa jest bardzo ważna w procesach karnych i często decydująca na dalszych etapach postępowania, dlatego też tak ważne jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika będącego radcą prawnym lub adwokatem już na etapie postępowania przygotowawczego zapewni Państwu odpowiednią reprezentację i zagwarantuje odpowiednią staranność w każdym stanie sprawy.

W przypadku osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz występujących w roli oskarżycieli posiłkowych Kancelaria otacza szczególną troską z uwagi na ich uprzednie przeżycia. Reprezentujemy interesy osób poszkodowanych, zapewniając im nie tylko właściwą reprezentację w sądzie, lecz także pomagamy organizując dla nich wszelkiego rodzaju pomoc.

Praktyka prawa karnego stanowi istotny element działalności Kancelarii. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, która w przypadku tajemnicy obrończej ma charakter bezwzględny i nie może zostać uchylona.

Postępowanie przygotowawcze prowadzone przez prokuraturę stanowi istotny, wstępny element postępowania sądowego, na którego etapie również mogą być naruszone nasze prawa. Dlatego też tak ważne jest, aby w sytuacji zatrzymania i grożącego tymczasowego aresztowania natychmiast poszukać fachowej pomocy prawnej świadczonej przez radcę prawnego lub adwokata.

W sytuacjach nagłych, takich jak zatrzymanie czy przeszukanie jesteśmy dla Państwa dostępni telefonicznie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W sytuacji nagłej im szybciej pełnomocnik nawiąże kontakt z zatrzymanym, tym większe szanse na skuteczną obronę. Dlatego też jeżeli członek Państwa rodziny został zatrzymany niezwłocznie powinni Państwo skontaktować się z profesjonalnym pełnomocnikiem uprawnionym do obrony. Gwarantujemy, że w tej sytuacji niezwłocznie podmiemy wszelkie możliwe działania, aby jak najszybciej zwolniono zatrzymanego i aby nie doszło do tymczasowego aresztowania.

Doradzamy klientom w ramach wszystkich postępowań, reprezentując ich przed sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym, a także w postępowaniach przygotowawczych.

Kancelaria mieści się w Ciechanowie, jednakże zasięg naszego działania obejmuje cały kraj.

Potrzebujesz pomocy prawnej? Możesz na nas liczyć

Dobro Klienta jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu obsługę prawną na nawyższym poziomie.