Nowe technologie

Rozumiemy, że dla Państwa najważniejsze to móc w spokoju rozwijać swoją działalność, wciąż skupiając się na rozwiązaniach nowych problemów. Wprowadzanie na rynek nowych technologii lub innowacyjnych produktów i usług często wiąże się z koniecznością wykonania audytu prawnego dotyczącego przedsięwzięcia, a następnie jego obsługi na etapie wdrażania. Kancelaria obsługuje proces od zalążka na każdym etapie rozwoju projektu.

Zaprojektujemy dla Państwa kompleksowo wszystkie umowy, polityki prywatności, zajmiemy się RODO, po to, aby mogli Państwo w spokoju prowadzić swoją działalność gospodarczą. W ramach naszych usług zajmujemy się kompleksowo obsługą sklepów internetowych, podmiotów zajmujących się handlem i świadczeniem usług w internecie.

Doradztwo w zakresie nowych technologii obejmuje także kompleksowe świadczenie usług na rzecz osób i przedsiębiorstw świadczących usługi w sektorze IT. Zajmujemy się sporządzaniem wszelkiego rodzaju umów licencyjnych i przeniesieniu praw, doradzamy także w zakresie prawa autorskiego.

Ochrona własności intelektualnej w sektorze nowych technologii to również bardzo ważne zagadnienie, które często jest pomijane przez osoby zajmujące się pomocą prawną na rzecz branży IT. Wiedza na temat dochodzenia roszczeń w zakresie własności intelektualnej stanowi podstawę nie tylko dochodzenia roszczeń, ale także skutecznego zabezpieczenia interesów klienta.

Obsługa twórców internetowych opiera się przede wszystkim na dostosowanych usługach prawnych związanych z konsultacją umów, bieżącą obsługą w zakresie ochrony dóbr osobistych oraz egzekwowania praw wynikających z własności intelektualnej twórców internetowych. Hejt w internecie to zjawisko, które bardzo często dotyka twórców materiałów internetowych, z którymi często nie potrafią oni sobie samodzielnie poradzić. Wystąpienie na drogę postępowania sądowego oraz prokuratorskiego w tym przypadku powinni Państwo powierzyć profesjonalnym pełnomocnikom, którzy odpowiednio zabezpieczą Państwa interesy.

W naszym doradztwie stawiamy na praktyczne i dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania, które umożliwiają im realizację celów w zgodności z przepisami prawa. Doradzamy klientom w ramach wszystkich postępowań, reprezentując ich przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym.

Potrzebujesz pomocy prawnej? Możesz na nas liczyć

Dobro Klienta jest dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Bartosz Machul, radca prawny z Ciechanowa